Naszą pasją, oczywiście po za tworzeniem najlepszych rozwiązań technologicznych, są samochody. Z tego względu stworzyliśmy Computex Racing Team. Posiadamy auta biorące udział w amatorskich jak i profesjonalnych wyścigach samochodowych.

Puchar Mini

Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Zawody Kartingowe

Zawody Pucharu Mini organizowane są na kilku torach w Polsce min. w Kielcach, Słomczynie, Jastrzębiu i Ułężu. W zawodach może startować każdy kto choć trochę ma zacięcia kierowcy wyścigowego.

Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski (WSMP) to torowe wyścigi samochodowe, organizowane od 1953 roku w Polsce przez Polski Związek Motorowy. Rozgrywane cyklicznie w oparciu o przepisy Międzynarodowego Kodeksu Sportowego FIA na polskich i zagranicznych torach wyścigowych.

Klara Kowalczyk jest czołową zawodniczką kartingową w swojej kategorii wiekowej. W sezonie 2022 Klara ściga się we Włoszech w serii World Series Karting (WSK), nazywanej F1 kartingu, w kategorii Mini60 oraz w Polsce, startując w Kartingowych Mistrzostwach Polski PZM i pucharze Rotax Max Challenge Poland w kategorii Mini Max.