Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w profesjonalnej obsłudze projektów sprzedażowych, obejmujących produkty z obszaru IT.

Współpracujemy z największymi dystrybutorami oraz światowymi i krajowymi producentami sprzętu komputerowego. W tym zakresie dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla firm z sektora publicznego i biznesowego (B2B). Znajomość procedur zakupowych w ramach Prawa Zamówień Publicznych oraz wiedza na temat specyfiki realizacji projektów publicznych, pozwala nam kompleksowo i sprawnie realizować nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcia.  Dzięki relacjom z klientem biznesowym wypracowaliśmy umiejętność efektywnej współpracy, przy zachowaniu maksymalnej wydajności zaangażowanych środków, ludzi i sprzętu. Przy tym nasze działania cechuje jakość i terminowość, co jest istotne z punktu widzenia zarówno naszych klientów z sektora publicznego jak i biznesowego.

Nieustannie ewoluująca branża IT i dynamiczne zmiany w otoczeniu biznesowym, utwierdziły nas w przekonaniu, że sukcesem jest umiejętność rozpoznawania potrzeb Klienta i dostarczania optymalnych rozwiązań. Dlatego do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Analizujemy nasze działania tak, aby w pełni służyły i wspierały realizację zamówień klienta.

To przede wszystkim dialog z Klientem oraz analiza potrzeb z punktu widzenia Klienta, umożliwiają nam kreowanie nowych rozwiązań i pomysłów. Oferowane przez nas, dopasowane rozwiązania stanowią gwarancję sukcesu.  

Aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych Klientów sukcesywnie podnosimy nasze kwalifikacje oraz doskonalimy zaplecze operacyjno-informatyczne.

Nasz doświadczony zespół specjalistów wyróżnia bezkonfliktowość, wysoka kultura osobista oraz ciągła gotowość do realizacji potrzeb naszych klientów.

Partnerstwa technologiczne z największymi na rynku producentami sprzętu informatycznego oraz oprogramowania takimi jak Dell, HPE, Lenovo, VMWare, Oracle, Fujitsu gwarantują nieustanny rozwój i możliwość wprowadzania innowacji, pomagając naszym klientom rozwijać ich zdigitalizowaną działalność.

W naszych dążeniach wykorzystujemy elastyczne i dobrze rozwinięte procesy biznesowe, które umożliwiają nam zdobycie przewagi konkurencyjnej. Jesteśmy rzetelnym partnerem o stabilnej sytuacji finansowej. Dzięki dobrym wynikom możemy stosować konkurencyjne stawki, przy zachowaniu europejskiego standardu świadczonych usług.

Wszystko poparte solidnymi referencjami.

Sukcesem jest umiejętność rozpoznawania potrzeb Klienta
i dostarczania optymalnych rozwiązań

PONAD

0

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

PONAD

0

LAT
DOŚWIADCZENIA

BLISKO

0

ZREALIZOWANYCH
ZLECEŃ